053-628-0095

אודות

היי,
נעים להכיר

שמי דיאנה ואני מטפלת רגשית בשיטת LI CBT,

אני גרה בצפון הארץ, נשואה לאסף ואם לשלושה ילדים, ליה הבכורה והתאומים גל הבת ועידן הבן. עוד מימי כתלמידה בתיכון במגמת פסיכולוגיה חקר נפש האדם והדרכים בהן ניתן להתגבר על קשיים נפשיים, נשמעו לי מרתקים. כאחת שבעצמה עברה כמה אתגרים משמעותיים בחיים, תמיד הייתי רגישה לענייני הנפש ומאז ומתמיד הרגשתי שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים.

 

עליתי ארצה מבריה"מ בשנת 1989בהיותי בת 7, על כל קשיי הקליטה המשתמעים מכך וגדלתי בכרמיאל. משבגרתי עזבתי את העיר לטובת כמה שנות מגורים בתל אביב ולקינוח הוספתי טיול ארוך בהודו. בהמשך עברתי לחיפה, שם סיימתי את התארים הראשון והשני שלי בתחומי מדעי החברה באוניברסיטת חיפה במטרה לפצוח בקריירה באקדמיה, אך במהלך התואר השני הרגשתי שמסלול זה אינו מדויק עבורי ושדוקטורט כבר לא אעשה בתחום. הלב קרא לי לחזור לשטח, לתחום הנפש, לעבודה עם אנשים. כך חלום הנעורים הישן החל לצוף למודע ולנדנד בראשי "למה לא למדת פסיכולוגיה? הרי כבר כשהיית בתיכון ונחשפת לראשונה לתחום, התאהבת והכרזת שבעתיד תהיי פסיכולוגית. למה לא הקשבת לליבך כבר אז?" "את יודעת היטב למה" המשיך הקול בראשי לדקלם את התירוץ הישן. התירוץ היה שבזמן קבלת ההחלטה ללמוד הייתי צעירה וחסרת ניסיון חיים וחשבתי לעצמי, מדוע שאקח על עצמי מקצוע שבו כל החיים אצטרך לשמוע את הבעיות של אנשים אחרים? למה שלא אלמד משהו יותר קליל וכייפי? ואיזו שטות זו הייתה, אני חושבת לעצמי בדיעבד. כמטפלת רגשית לשמוע את הבעיות של מטופליי הוא חלק כל- כך קטן מהמקצוע המרתק והמספק הזה, אך אז, עוד לא היה לי מושג.  וכך, בעודי ממשיכה בחיי, חלום הנעורים הישן שב והזכיר לי שהוא עדיין שם, שוכב במגירה, עזוב ובלתי ממומש ואני, מסתבר שאוהבת להגשים חלומות, בעקבות מן בעירה פנימית בלב ובבטן הקוראת לי לא לוותר לעצמי ועל עצמי לעולם, תפיסת עולם שאני אוהבת להנחיל גם למטופליי, אשר נהנים לאמצה.

כך חלום הנעורים הישן התעורר משנתו וקרם עור וגידים. התחלתי לבדוק לגבי לימודי CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי), אליו נחשפתי לראשונה לצורך טיפול בחרדה שממנה אני עצמי סבלתי ופשוט התאהבתי בשיטה הזו ומיד הבנתי שיש לי זהב בידיים. גיליתי שיטה יחסית פשוטה להבנה, ממוקדת וחדה כלייזר, בלי משחקים ובגובה העיניים, שהמטפל והמטופל עובדים בה כצוות, דרכה המטופל לומד על עצמו ומתרגל כלים שמאפשרים לו להתגבר על הקשיים הנפשיים והדפוסים ההרסניים שפוגעים בו.  כך מצאתי את מסלול הלימודים של מטפלי LI-CBT של מכללת וינגייט והוסמכתי כ מטפלת רגשית ,מאז לא הסתכלתי לאחור. עבורי, אחד הדברים המשמחים ביותר הוא לעסוק במשהו משמעותי ומספק ואני שמחה שלא וויתרתי ושדווקא הבשלות וניסיון החיים שצברתי עם השנים הנם ברכה לעיסוק במקצוע שכזה ועל כך נאמר כל דבר קורה בעתו.

כעת אני יותר משמחה לספר לכם שאני כאן לשירותכם, מטפלת רגשית בשיטת LI CBT עם התמחות בחרדות, דכאון ומגוון קשיים רגשיים כמו ערך עצמי נמוך, התפרצויות כעס, דחיינות, פרפקציוניזם מוגזם, חרדת בחינות, פוביות ועוד, בקליניקה בכרמיאל ובהתאם לרוח התקופה גם באמצעות הזום (הטיפול בזום הנו יעיל בדיוק כמו טיפול פרונטלי).  אז אם הנכם סובלים מקושי נפשי ומרגישים שאתם מוכנים להפשיל שרוולים ולצאת איתי לדרך, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר ולהתייעץ בנוגע לקושי שלכם ולאפשרויות טיפול, חבל להמשיך ולסבול כשאפשר לחיות חיים של רוגע, שלווה והנאה ולהגשים את עצמכם.

על ההכשרה המקצועית שלי:

בעלת תואר M.A במדעי החברה מאוניברסיטת חיפה ולימודי טיפול LICBT במכללה האקדמית בוינגייט.

האני מאמין שלי בטיפול:

  • אני דוגלת בעבודת צוות שלי עם מטופליי בהשגת מטרתם ומעניקה להם כלים אשר ישרתו אותם בהמשך הדרך בלהיות ״המטפלים של עצמם״ ויאפשרו להם לחיות חיים שלווים, מהנים ומספקים.
  • אני מאמינה במציאת הכוחות הייחודים לכל מטופל והוצאתם לאור, בטיפול ״בגובה העיניים״, בשימוש בהומור ובשמחת חיים, בהגעה רגישה ל״תכלס״ ובהורדת המסכות של האדם מולי, עם המון חמלה כלפי כל צדדיו האנושיים, זאת תוך צעידה עיקשת לעבר השגת מטרת הטיפול.

לשיחת התאמה ללא עלות
מלאו את הפרטים